Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız, şu andaki adresinde 1947 yılında Akasya Bakkaliyesi adıyla ilk olarak Tekel’in verdiği çiğ kahve satışıyla işe başladı. İsmini 1947 yıllarda merkez dükkânın bulunduğu Gazi Bulvarındaki akasya ağaçlarından almaktadır.

1961 yılına gelindiğinde, Aydın’a ilk kez kahve öğütme değirmenini getirerek o zamanlar tahmis adı verilen kuru kahveyi tekelden aldığı çiğ kahveyle taş fırınlarda kavurup, öğütme değirmenlerde öğüterek kuru kahve satışına başladı.

1985 yılına gelindiğinde Akasya Bakkaliyesi adını, Has Akasya Kahve olarak tescillemiştir. 1985 tarihinden beri Has Akasya Kahve olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

1997 yılında Adnan Menderes bulvarında bulunan 1. Şubesini açarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Has Akasya Kahve, 72 yıllık tecrübesiyle Gazi Bulvarındaki Merkez ve Adnan Menderes Bulvarındaki şubesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. 

Özenle seçilen kahve çekirdeğinden başlayıp, siz değerli müşterilere ulaşana kadar tüm aşamalarını büyük titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Bu prensiplerimiz doğrultusunda Firmamız, geleneksel Türk Kahvesinin eşsiz lezzetini müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Hakkımızda

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Mağazalarımız

Merkez
Adres : Doğu Gazi Bulvarı No:31 Efeler/Aydın
Harita
Bulvar Şubesi
Adres : Adnan Menderes Bulvarı No:44/A Efeler/AYDIN
Harita
Has Akasya Kahve Logo